23. ledna 2018
en-USde-DEcs-CZ

Vítejte na stránkách Univerzity Integrované Vědy v Kalifornii

Věda: a.Pozorování, identifikace, popis, experimentální výzkum a teoretický výklad fenoménu. b. Tyto aktivity jsou vyhrazené skupině úkazů, jevů.

Integrovat : Utvořit celek začleněním všech složek, sjednotit.

Get Flash to see this player.

Duševno: Je ojedinělá větev vědního bádání. Nejdůležitější a nejpodstatnější část bytí.

Integrovaná věda: Sjednotit duševno a vědu v disciplínu teoretického, přírodního a experimentálního výzkumu fenoménu, identifikace a pozorování.

University of Integrated Science: Je titulem zakončená univerzita, kde se absolventi stanou silnými vůdčími osobnostmi v oblastech přeměny osobnosti, výživy, orgánově zaměřených zdravotních problematikách, zvládání bolestí/stresu, harmonie světa, organického rozvoje, Essene studies, celkového dobrého zdravotního stavu a transformačních věd. V průběhu všech programů stimulujeme studenty k ujednocení a projevení jejich božské podstaty ve všech oblastech jejich osobního života. Náš přístup respektuje všechny náboženské víry, kultury, národy a zvyky.

Naše vize a vzdělání

Zakladatelé, vedení a učitelský sbor University of Integrated Science, California (UISCA) sdílejí trojí vizi:

1) Pomáhat jedincům všech kultur, původů a národů v poznání jejich jednotné podstaty – rozumu, těla a duše.

2) Poskytnout praktické, akreditované programy zakončené titulem, které spojují rozsáhlou znalost v oblasti vědy s vývojovou cestou duchovna, tvořící nový pohled integrované vědy.

3) Nabídnout akademickou půdu k předávání, rozvoji a publikaci prací světově orientovaným učitelům. Zpřístupňujeme tak dosažení titulu postaveném na základě integrace vědy. Světová budoucnost směřuje k liberalizaci učitelů a studentů jak po akademické, tak po duševní stránce.